Kategoria zycie

Myślała, że jest to ugryzienie spowodowane przez osę. Po zobaczeniu sinego ciała zrozumiała co tak naprawdę się stało.
75.5k

Myślała, że jest to ugryzienie spowodowane przez osę. Po zobaczeniu sinego ciała zrozumiała co tak naprawdę się stało. Myślała, że jest to ugryzienie spowodowane...

Każdego z nas zapewne lato, to ulubiona pora roku. Możemy podczas lata spędzać miłe chwili na świeżym powietrzu odprężając się i relaksując. Lato jest porą gdzie pojawia się wiele niebezpieczeństw i zagrożeń dla nas. Wielu dzieci, ale i dorosłych preferuje chodzenie po trawie boso, lecz czasami może skończyć się na tym, że nadepniemy na coś, co zrobimy nam krzywdę.
W aucie zostawiono 2-letniego chłopca. Nagranie z tego zdarzenia wygląda strasznie.
55.6k

W aucie zostawiono 2-letniego chłopca. Nagranie z tego zdarzenia wygląda strasznie. W aucie zostawiono 2-letniego chłopca....

Policja, która podjęła się interwencji w okolicach dworca w Rumi (woj. pomorskie), musiała szybko reagować i była zmuszona wybić szybę w aucie. Chłopiec, któremu pomogli, był zamknięty w pojeździe, stwierdzono u niego odpowiednie i wysoką gorączkę. Funkcjonariusze przez ponad godzinę poszukiwali właścicieli auta.
Wyszków: 2-letnia Blanka urodziła się bardzo chora. Możesz pomóc!
45k

Wyszków: 2-letnia Blanka urodziła się bardzo chora. Możesz pomóc! Wyszków: 2-letnia Blanka urodziła się...

"Dlaczego to spotkało ją, a nie mnie? Dlaczego to ona musi tak cierpieć? I dlaczego codziennie muszę patrzeć na ból własnego dziecka?" - pyta mama dziewczynki. Blanka urodziła się bardzo chora. Dziś jedyną szansą dla dziewczynki jest przeszczep komórek macierzystych oraz kontynuacja rehabilitacji. Możesz pomóc przedłużyć jej życie!
Wiadomo, co tuż przed śmiercią Dorota P. wyznała ws. Komendy
33.1k

Wiadomo, co tuż przed śmiercią Dorota P. wyznała ws. Komendy Wiadomo, co tuż przed śmiercią Dorota P....

"Szantażowali, straszyli". Oto, co przed śmiercią wyznała Dorota. P - kluczowy świadek ws. Komendy
- Czułam się zastraszana - wyznała trzy tygodnie przed śmiercią Dorota P. - główny świadek w sprawie Tomasza Komendy. Kobieta twierdziła, że nie chciała zeznawać i czuje się oszukana przez śledczych. Dzisiaj przeprowadzono jej sekcję zwłok.
Ola i Julia rzuciły się pod pociąg. Jedna z 16-latek zamieściła na Facebook'u samobójczą myśl
77.6k

Ola i Julia rzuciły się pod pociąg. Jedna z 16-latek zamieściła na Facebook'u samobójczą myśl Ola i Julia rzuciły się pod pociąg. Jedna...

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w piątek około godziny 20:30 na przejeździe kolejowym przy ul. Batalionów Chłopskich w Świdwinie. Tego dnia dwie 16-letnie uczennice liceum w Świdwinie, Ola i Julia, miały pić alkohol. Po zakończonej imprezie poszły na tory, gdzie rzuciły się pod pociąg towarowy. Młode dziewczyny nie miały najmniejszych szans na przeżycie. Choć śledztwo w tej sprawie wciąż jest prowadzone, wszystko wskazuje na to, że był to czyn samobójczy.