Kategoria zycie

Sprawa podobna do Magdy Żuk. Modelka wyskoczyła z okna
3.1k

Sprawa podobna do Magdy Żuk. Modelka wyskoczyła z okna Sprawa podobna do Magdy Żuk. Modelka...

22-letnia Katia z Rosji nieomal życiem przypłaciła egzotyczną wycieczkę do Dubaju. Dziewczyna wyskoczyła z szóstego piętra hotelu - cudem przeżyła, ale ma złamany kręgosłup. Sprawa przypomina tragedię 27-letniej Polki Magdy Żuk, która w podobnych okolicznościach nie miała tyle szczęścia. Rosjanka przeżyła i mogła opowiedzieć, co pchnęło ją do tak desperackiego czynu.
6 objawów, które wskazują, że spożywasz zbyt dużo cukru. Często je lekceważymy!
41k

6 objawów, które wskazują, że spożywasz zbyt dużo cukru. Często je lekceważymy! 6 objawów, które wskazują, że spożywasz...

Jeżeli bliżej przyjrzymy się naszym ciałom, to z łatwością zauważymy pewne sygnały ostrzegawcze, które wysyłają. Jeżeli wiesz, że w Twojej diecie znajduje się spora ilość cukru musisz uważać na pewne sygnały, które mogą świadczyć, że czas odrobinę przystopować ze słodkością w swoim życiu.
Tomasz Komenda będzie musiał zapłacić za pobyt w więzieniu?
52.1k

Tomasz Komenda będzie musiał zapłacić za pobyt w więzieniu? Tomasz Komenda będzie musiał zapłacić za...

Głośna sprawa niesłusznie skazanego Tomasza Komendy, jak informowaliśmy wczoraj, może nie skończyć się tylko na decyzji o jego prawomocnym uwolnieniu. Po takim wyroku przyjdzie bowiem czas na walkę o odszkodowanie i zadośćuczynienie za 216 miesięcy w więzieniu. Tu jednak państwo polskie będzie starało się o jak najkorzystniejszy wynik nie dla poszkodowanego, ale dla siebie.
O jej śmierć niesłusznie oskarżono Komendę, a prawdziwy gwałciciel i morderca jest wciąż na wolności
18.8k

O jej śmierć niesłusznie oskarżono Komendę, a prawdziwy gwałciciel i morderca jest wciąż na wolności O jej śmierć niesłusznie oskarżono...

Przez 18 lat w więzieniu siedział niewinnie skazany Tomasz Komenda (42 l.). Za kraty trafił, bo uznano, że to on brutalnie zgwałcił i zamordował 15-letnią Małgosię. Rzecz w tym, że mężczyzna nie miał z tą zbrodnią nic wspólnego. Za to co najmniej jeden ze sprawców tej potwornej zbrodni jest ciągle na wolności!
Przerażające! Matka usiłowała zgwałcić i zabić córkę?
27k

Przerażające! Matka usiłowała zgwałcić i zabić córkę? Przerażające! Matka usiłowała zgwałcić...

Dwunastoletnia dziewczynka została znaleziona w ciężkim stanie w jednym z mieszkań w Zamościu. Prokuratura zatrzymała w tej sprawie 35-letnią matkę dzieczynki. Kobieta jest podejrzana o usiłowanie zabójstwa i doprowadzenie przemocą do obcowania płciowego. Grozi jej za to dożywotnie więzienie. 35-latka nie przyznaje się do winy.
Sprawa Tomka Komendy. Ona reprezentowała rodziców zamordowanej Małgosi. Teraz mocno oskarża
47.8k

Sprawa Tomka Komendy. Ona reprezentowała rodziców zamordowanej Małgosi. Teraz mocno oskarża Sprawa Tomka Komendy. Ona reprezentowała...

Mecenas oskarża: Śledztwo było źle prowadzone!
Mecenas Ewa Szymecka, która reprezentowała rodziców zgwałconej i zamordowanej Małgorzaty Kwiatkowskiej (†15 l.), wielokrotnie apelowała o wyjaśnienie tajemnic śledztwa w tej sprawie. Nie rezygnowała nawet wtedy, gdy Tomasz Komenda (42 l.) trafił za kratki!