Kategoria zycie

Michał Leszner nie żyje. W środowisku muzycznym żałoba.To straszne, ale śpiewał o swoim pogrzebie...
2.6k

Michał Leszner nie żyje. W środowisku muzycznym żałoba.To straszne, ale śpiewał o swoim pogrzebie... Michał Leszner nie żyje. W środowisku...

W sobotni poranek polskie środowisko hip-hopowe poniosło wielką stratę. W wypadku samochodowym na ul. Chwarznieńskiej w Gdyni zginął Michał Leszner (pseud. Leh), znany trójmiejski raper. Toyota corolla, którą jechał Leh, uderzyła w słup. Dwie pozostałe ofiary to najprawdopodobniej mężczyźni w wieku 24 i 26 lat. Ok. godz. 5.30. na miejscu tragedii pojawili się jego sąsiedzi i znajomi z osiedla. Wszyscy mieli łzy w oczach. Nie potrafili uwierzyć, że Leh, który mieszkał dosłownie kilkaset metrów od miejsca wypadku, tym razem nie dojechał do domu.
O 12.20 Klaudia urodziłacóreczkę. O 17 już nie żyła.Tragiczna śmierć 18-latki
358.7k

O 12.20 Klaudia urodziłacóreczkę. O 17 już nie żyła.Tragiczna śmierć 18-latki O 12.20 Klaudia urodziłacóreczkę. O 17...

Tej tragedii można było uniknąć. W marcu 2017 roku 18-lenia Klaudia L. urodziła zdrową córeczkę. Zaledwie kilka godzin później serce nastolatki przestało bić. Półtora roku od śmierci dziewczyny Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie umorzyła śledztwo w sprawie śmierci Klaudii. Śledczy nie dopatrzyli się zaniedbań ze strony personelu medycznego. Z ich opinią nie zgadzają się bliscy zmarłej. Co stało się na szpitalnym oddziale?
Kosztowny rozwód Waldusia. Kiepsko będzie to spłacić
232.5k

Kosztowny rozwód Waldusia. Kiepsko będzie to spłacić Kosztowny rozwód Waldusia. Kiepsko będzie...

Cztery lata temu Ewa Coll złożyła papiery rozwodowe, chcąc się pozbyć z życia męża Bartosza Żukowskiego (44 l.). Jednak nie udało się załatwić tego w zgodzie. Para zacięcie walczy o majątek i opiekę nad córką Polą (10 l.). Każda kolejna rozprawa, a było ich już ponad dwadzieścia, kosztuje ich nie tylko dużo nerwów, ale i pieniędzy. Co więcej, od niedawna małżonka gwiazdora spłaca także jego długi.
56.5k

"Upadłam w szpitalu na podłogę i zaczęłam rodzić. Położne na to, że nie mam pajacować" "Upadłam w szpitalu na podłogę i...

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że ciąża, a w konsekwencji narodziny dziecka to jeden z najbardziej wyjątkowych okresów w życiu każdej kobiety. Z tego tytułu każda przyszła mama chce, aby przebiegała ona bez najmniejszych zastrzeżeń. Oczywiście, ogromne znaczenie w tym przypadku ma podejście personelu szpitala, w którym ma przyjść na świat maleństwo. Okazuje się jednak, że nie zawsze jest ono takie, jakbyśmy tego chcieli.
Nie zdążył na pogrzeb siostry. O swoje spóźnienie obwinia poznańską policję
265.8k

Nie zdążył na pogrzeb siostry. O swoje spóźnienie obwinia poznańską policję Nie zdążył na pogrzeb siostry. O swoje...

Pan Wojciech z Poznania przeżył ostatnio bardzo ciężkie chwile, bowiem zmarła mu siostra. Jak na członka rodziny przystało, chciał po raz ostatni pożegnać się z nią poprzez uczestnictwo w pogrzebie, który miał miejsce 4 lutego (w poniedziałek). Niestety, z niezależnych od niego przyczyn, na miejsce nie udało mu się dojechać na czas. Wszystko za sprawą… policji.
Tajemnicza śmierć. Matka i syn nie żyją!
87.9k

Tajemnicza śmierć. Matka i syn nie żyją! Tajemnicza śmierć. Matka i syn nie żyją!

Tragicznie zakończyła się rodzinna awantura w jednym z mieszkań przy ul. Mościckiego na wrocławskim Brochowie. W sobotę wieczorem policjanci odnaleźli tam zwłoki dwóch osób. Jak wynika z ustaleń Fakt24.pl to Maciej K. (†47 l.) i jego matka Czesława K. (†67 l.). Oboje nie żyli prawdopodobnie od kilkunastu godzin. Policję do mieszkania wezwał syn Macieja K., który nie mógł dostać się do środka.
Ojciec wskoczył z dzieckiem pod jadący autokar. Nie poniesie kary?
52k

Ojciec wskoczył z dzieckiem pod jadący autokar. Nie poniesie kary? Ojciec wskoczył z dzieckiem pod jadący...

Rafał B. (38 l.) w Skołoszowie na Podkarpaciu z 3-letnim synkiem na ręku wskoczył pod jadący autokar. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa dziecka, ale wszystko wskazuje na to, że nie trafi do więzienia. Biegli psychiatrzy uznali, że ojciec nie zdawał sobie sprawy z tego co robi i był niepoczytalny. Śledczy skierowali do sądu wniosek o umorzenie postępowania oraz umieszczenie mężczyzny w zakładzie psychiatrycznym.