Kategoria zwierzaki

Kobieta udała się do lekarza z okropnym bólem głowy. Przyczyna okazała się być SZOKUJĄCA
66.2k

Kobieta udała się do lekarza z okropnym bólem głowy. Przyczyna okazała się być SZOKUJĄCA Kobieta udała się do lekarza z okropnym...

Wy też boicie się pająków? Jeśli tak, to zbieg okoliczności, który przytrafił się pewnej kobiecie zmrozi wam krew w żyłach. W internecie popularne ostatnio stało się szokujące nagranie z włochatym stworzeniem obsadzonym w pierwszoplanowej roli. Krótki filmik obejrzało już ponad milion osób. Kobieta, która padła ofiarą pająka, przeżyła istny horror!
Narciarz z USA uratował 90 psów podczas Olimpiady w Pjongczang. Czworonogi miały trafić na stół
69.2k

Narciarz z USA uratował 90 psów podczas Olimpiady w Pjongczang. Czworonogi miały trafić na stół Narciarz z USA uratował 90 psów podczas...

Narciarz olimpijski Gus Kenworthy ma zwyczaj ratowania psów, gdziekolwiek się pojawi. Cztery lata temu startował w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi, w których zdobył srebrny medal. W czasie zawodów udało mu się uratować 3 psy, które mieszkają teraz z mamą sportowca. To jednak nie wszystko! Podczas udziału w Olimpiadzie w Pjongczang udało mu się uratować aż 90 psów!
Dwóch chłopców porwało szympansa. Ich historia podbiła serca!
41.5k

Dwóch chłopców porwało szympansa. Ich historia podbiła serca! Dwóch chłopców porwało szympansa. Ich...

Był idolem milionów młodych Polaków. Tymczasem „pochodzi z nienajlepszej rodziny, można by powiedzieć z patologicznej. – Stryjek – alkoholik, wujek – pasożyt, babcia – cinciara”. Mowa o wielkim i jedynym Tytusie de Zoo i to słowa nikogo innego, jak autora postaci. Od dziś wraz z Faktem w całej Polsce można kupić komiksy opowiadające o przygodach szlachetnego szympansa i jego kompanów - Romka i A’Tomka.