Kategoria zdrowie

12 potraw, które mogą cię zabić
31.1k

12 potraw, które mogą cię zabić 12 potraw, które mogą cię zabić

Ten tekst nie ma za zadanie cię przestraszyć lub sprawić, że nigdy już nie sięgniesz po swoje ulubione owoce czy warzywa. Warto jednak wiedzieć, że niektóre z nich mogą ci poważnie zaszkodzić, a nawet zabić. Od pestek po liście, zwróć uwagę gdzie mogą znajdować się szkodliwe substancje które są ich naturalnymi składnikami. Niektórych z rzeczy wymienionych poniżej powinieneś zupełnie unikać, a w innych wystarczy żebyś wiedział które części możesz zjeść i jak je przygotować. Zaciekawiony? Oto lista 12 potraw które mogą cię zabić.
9 oznak, że Twoje ciało nieprawidłowo trawi mięso. Wzdęcia i zaparcia to objawy
77.8k

9 oznak, że Twoje ciało nieprawidłowo trawi mięso. Wzdęcia i zaparcia to objawy 9 oznak, że Twoje ciało nieprawidłowo...

Wielu z nas trudno oprzeć się pokusie dobrze przyrządzonego steku lub soczystego hamburgera. Pomimo tego, że mięso jest pełne składników odżywczych, zawiera również wiele toksyn, tłuszczów nasyconych i elementów, które utrudniają trawienie. Spożywanie zbyt dużej ilości mięsa może prowadzić do poważnych konsekwencji, w tym zwiększania ryzyka cukrzycy w przypadku chorób serca, a nawet raka.