Kategoria newsy

Młody lekarz rozpętał w sieci burzę. Dobitnie opisał jak wygląda ostry dyżur jednego z polskich szpitali.
120.8k

Młody lekarz rozpętał w sieci burzę. Dobitnie opisał jak wygląda ostry dyżur jednego z polskich szpitali. Młody lekarz rozpętał w sieci burzę....

Bartosz Nowakowski jest to lekarz ortopeda gdzie na co dzień pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Włocławku. Niedawno w ostatnim czacie zrobiło się o nim bardzo głośno. Lekarz nie mógł znieść tego co zobaczyć, więc w niedzielny poranek postanowił napisać post na swoim profilu na Facebooku kilka na temat jego miejsca pracy. Wiedząc, że może później mieć negatywne konsekwencje to mimo to, podzielił się innymi swoim spostrzeżeniem.
Autokar czołowo zderzył się z ciężarówką. Ranne dzieci
47.5k

Autokar czołowo zderzył się z ciężarówką. Ranne dzieci Autokar czołowo zderzył się z...

Tenczyn. Tragiczny wypadek na Zakopiance z udziałem autokaru z dziećmi. Dramatyczna akcja
Autokar, którym podróżowało 42 uczniów szkoły podstawowej, zderzył się czołowo z ciężarówką i samochodem osobowym, po czym zjechał ze skarpy. 16 osób wymaga hospitalizacji. 6 osób jest ciężko rannych, w tym 4 dzieci. Trwa akcja ratunkowa.
Marcin Prokop pokazał widzom swoją ogromną dziurę! Pękły mu spodnie na wizji!
63.8k

Marcin Prokop pokazał widzom swoją ogromną dziurę! Pękły mu spodnie na wizji! Marcin Prokop pokazał widzom swoją ogromną...

Marcin Prokop wraz z Dorotą Wellman są jedną z najpopularniejszych par telewizji śniadaniowej. Oboje od dawna występują w programie "Dzień Dobry TVN" i dobrze się dogadują. Dzięki przyjaźni, ich występy w telewizji wyglądają na naturalne i pełne humoru. Potrafią rozbawić siebie nawzajem, a także tysiące oglądających ich telewidzów.