Kategoria filmy

M jak miłość, odcinek 1366: Artur zabierze Izie dziecko i zmusi ją do ślubu
51.9k

M jak miłość, odcinek 1366: Artur zabierze Izie dziecko i zmusi ją do ślubu M jak miłość, odcinek 1366: Artur zabierze...

Ten psychopata z "M jak miłość" jest zdolny do wszystkiego. W 1366 odcinku serialu "M jak miłość" Artur (Tomasz Ciachorowski) złoży Izie (Adriana Kalska) "propozycję" nie do odrzucenia - jeśli nie weźmie z nim ślubu, straci Majkę (Anna Wierzchoń)! Tym razem porwanie dziecka dojdzie do skutku. Co wydarzy się w 1366 odcinku serialu "M jak miłość"? Co zrobi Iza? Czy wreszcie uwolni się od tego szaleńca?
Wypadek Pawła w
73k

Wypadek Pawła w "M jak miłość"! Marcin uratuje Pawła z płomieni Wypadek Pawła w "M jak miłość"! Marcin...

Rozlew krwi w "M jak miłość"! Szybka reakcja Marcina (Mikołaj Roznerski) uratuje Pawłowi (Rafał Mroczek) życie w 1365 odcinku serialu "M jak miłość". Pisk opon, ostre uderzenie i ogień zwiastujący wybuch - Chodakowski nie zawaha się nawet na moment, żeby ocalić przyjaciela. Co wydarzy się w 1365 odcinku "M jak miłość" i co będzie przyczyną tragicznego wypadku?
Teresa Lipowska nie odchodzi z
62.2k

Teresa Lipowska nie odchodzi z "M jak miłość". Producenci rozbudują wątek Barbary Teresa Lipowska nie odchodzi z "M jak...

Tylko pozazdrościć zdrowia gwieździe "M jak miłość". Teresa Lipowska (81 l.) śmieje się z ostatnich doniesień na temat jej kondycji. Pojawiły się bowiem plotki, że nie ma już sił, by dużo pracować na planie popularnego serialu. W rzeczywistości jest wręcz odwrotnie - jej filmowy wątek będzie bowiem powiększany.
M jak miłość, odcinek 1359: Ala Zduńska poroni?
49.2k

M jak miłość, odcinek 1359: Ala Zduńska poroni? M jak miłość, odcinek 1359: Ala Zduńska...

W 1359 odcinku "M jak miłość" ciąża Ali (Olga Frycz) jest zagrożona! Była żona Pawła (Rafał Mroczek) bez przerwy przebywa w szpitalu, a lekarze walczą o życie jej i nienarodzonego jeszcze dziecka. Co wydarzy się dalej w "M jak miłość"? O wszystkim Paweł dowiaduje się od Basi (Gabriela Raczyńska), która cały czas jest z nim w kontakcie telefonicznym.
M jak miłość, odcinek 1358: Wzruszające spotkanie Izy i Marcina. Artur szantażuje Lewińską
49.8k

M jak miłość, odcinek 1358: Wzruszające spotkanie Izy i Marcina. Artur szantażuje Lewińską M jak miłość, odcinek 1358: Wzruszające...

Iza (Adriana Kalska) jest pod silnym wpływem Artura (Tomasz Ciachorowski) i robi dosłownie wszystko, o co on prosi. W 1358 odcinku "M jak miłość" na życzenie Skalskiego Lewińska spotka się z Marcinem (Mikołaj Roznerski) i znów go okłamie! Sprawdźcie, co wydarzy się w premierowym odcinku "M jak miłość". Reakcja Izy po spotkaniu z Chodakowskim wiele wyjaśnia...
Gorący seks w M jak miłość. Nieoczekiwany powrót Asi do Polski
50k

Gorący seks w M jak miłość. Nieoczekiwany powrót Asi do Polski Gorący seks w M jak miłość. Nieoczekiwany...

W odc. 1359. "M jak miłość", który TVP 2 wyemituje 13 marca, Asię (Barbara Kurdej-Szatan) i Wojtka (Feliks Matecki) po powrocie do Polski czeka niespodzianka. Joasia spotka się w końcu ze Stolarczykową (Małgorzata Klara), a ta wyzna, że jej brat zapisał w testamencie rodzinie Tomka – który przed laty uratował mu życie - mały dom na obrzeżach Warszawy!
M jak miłość, odcinek 1358: Olek wda się w bójkę, by chronić Magdę
64.1k

M jak miłość, odcinek 1358: Olek wda się w bójkę, by chronić Magdę M jak miłość, odcinek 1358: Olek wda się...

Życie Magdy (Anna Mucha) jest zagrożone. Bandyta grozi Chodakowskiej, a jej były mąż bardzo się tym przejmuje. W 1358 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) zacznie prywatne śledztwo i wda się w bójkę z typem, który wyda mu się podejrzany. W wyniku awantury Olek złamie rękę, a jego chirurgiczna kariera stanie pod znakiem zapytania. To nie spodoba się Anecie (Ilona Lewandowska). Sprawdźcie, co wydarzy się dalej w "M jak miłość".
"M jak miłość" odcinek 1358 w poniedziałek 12.03.2018, o godz. 20.50 w TVP2