Kategoria ciekawostki

Co wygląd dłoni mówi o osobowości? [infografika]
15.8k

Co wygląd dłoni mówi o osobowości? [infografika] Co wygląd dłoni mówi o osobowości?...

Kiedy poznajemy nową osobę zwracamy uwagę szczególnie na to, jak się zachowuje oraz jak wygląda. Nie zawsze jednak mamy okazję, aby zwrócić uwagę na takie detale jak np. wygląd dłoni i gestykulację. Okazuje się jednak, że naprawdę warto!

Jeśli więc chcesz dowiedzieć się, jaką osobowość posiada twój rozmówca, naucz się odczytywać informacje na ten temat z jego... dłoni. Na dobrą interpretację wystarczy nawet kilka chwil.
Straszna śmierć byłego piłkarza polskiego klubu. Powiesił się po walce o życie żony
519.9k

Straszna śmierć byłego piłkarza polskiego klubu. Powiesił się po walce o życie żony Straszna śmierć byłego piłkarza polskiego...

Niezwykle smutne wiadomości obiegły sportowy świat. Niespełna 41-letni były piłkarz Milos Drobnjak popełnił samobójstwo przez powieszenie. W przeszłości występował między innymi w barwach drugoligowej Szczakowianki Jaworzno. W ostatnich miesiącach zmagał się z problemami finansowymi i chorobą żony. Śmierć emerytowanego piłkarza wstrząsnęła całą Serbią i napisały o niej największe tamtejsze portale.
Lansuje się w obliczu tragedii. Fani:
78.5k

Lansuje się w obliczu tragedii. Fani: "Najważniejsze to portki pokazać" Lansuje się w obliczu tragedii. Fani:...

Małgorzata Rozenek wykorzystała pożar katedry Notre Dame do reklamy ubrań
Małgorzata Rozenek –Majdan dołączyła do grona celebrytów, którzy podzielili się refleksją po pożarze katedry Notre Dame. Większość, w przeciwieństwie do Rozenek, zamieszczała wzruszające wpisy ze zdjęciami lub filmikami paryskiej budowli.
Jasnowidz Jackowski o pożarze katedry Notre Dame. Złowieszcze słowa
476.2k

Jasnowidz Jackowski o pożarze katedry Notre Dame. Złowieszcze słowa Jasnowidz Jackowski o pożarze katedry Notre...

Widok płonącej katedry Notre Dame przeraził wszystkich. Ponad 800-letni budynek, który przetrwał rewolucję francuską oraz II wojnę światową, został w dużej części strawiony przez oszalały ogień. Oficjalnie wciąż nie wiadomo, jaka była przyczyna tego strasznego zdarzenia, ale w sieci pojawiają się już teorie spiskowe. A co na ten temat sądzi Krzysztof Jackowski, słynny polski jasnowidz?
Internauta do Justyny Żyły:
101.7k

Internauta do Justyny Żyły: "Rozumiem, czemu Piotrek od Ciebie uciekł! Robisz mu wstyd!" Internauta do Justyny Żyły: "Rozumiem,...

Justyna Żyła to przykład osoby, dla której rozstanie ze sławnym mężem okazało się przepustką do świata show biznesu. Kilkanaście miesięcy temu prawie nikomu nieznana żona skoczka zaczęła rozpisywać się o jego romansie i ze szczegółami relacjonowała kolejne etapy rozpadu związku. Raczej niewielu spodziewało się, że jej rozstanie z Piotrem Żyłą urośnie do rangi narodowego wydarzenia śledzonego przez wszystkie media plotkarskie. Zaproszenie do Tańca z Gwiazdami było tylko kwestią czasu.