Wierna kibicka

Karolina Małysz to jedyne dziecko Adama Małysza, jednego z najbardziej utytułowanych skoczków na świecie, czterokrotnego zdobywcy Pucharu Świata, i jego żony Izabeli. Przyszła na świat w tym samym roku, w którym para wzięła ślub. Jeszcze będąc dzieckiem, aktywnie kibicowała tacie. Dziś sama realizuje swoje pasje, a w październiku skończy 20 lat.

Stroni od show-biznesu

W ubiegłym roku córka sportowca gościła w "Dzień dobry TVN" i zdradziła Filipowi Chajzerowi, czym się zajmuje i jakie ma plany na przyszłość.

Ma konkretne plany

- Uczę się w zespole szkół gastronomicznych, jestem na obsłudze turystycznej, dlatego mogę otworzyć biuro podróży, pracować w informacji turystycznej. Marzą mi się studia w Krakowie – mówiła wówczas Małysz. - Smoka się nie boję. Smogu też - dodała żartobliwie.

Nie lubi imprezować

W tej samej rozmowie wyjawiła, że nie przepada za imprezami. Niemniej, 18 urodziny świętowała w wyjątkowy sposób. - Nie przepadam za imprezami, jestem spokojnym typem osoby. Zrobiłam sobie taką inną 18-tkę. Mam urodziny w Halloween i zrobiłam imprezę przebieraną, bawiliśmy się do rana – opowiadała.

Padła ofiarą stalkingu

Karolina Małysz, choć zazwyczaj trzyma się z dala od show-biznesu, boleśnie przekonała się, co oznacza być znaną córką słynnego ojca. Dziewczyna przez cztery lata była nękana przez stalkerkę. Rodzice robili wszystko, by jej pomóc, a w końcu Izabela Małysz postanowiła upublicznić dane prześladowczyni. W ubiegłym roku media donosiły, że stanowczy krok przyczynił się do szczęśliwego rozwiązania sprawy.

Odetchnęła z ulgą

Dziś Karolina w pełni cieszy się życiem i robi to, co lubi najbardziej, czyli podróżuje. Dziewczyna jest aktywna w mediach społecznościowych i chwali się na Instagramie zdjęciami ze swoich wycieczek. Na fotkach ponadto widać wyraźnie, że wyrosła na młodą, piękną kobietę. Adam Małysz ma prawdziwy powód do dumy!