Ich miłość rozkwitała dosłownie na oczach wszystkich telewidzów. Nic dziwnego, że para wygrała tamtą edycję show! Piotrowska wzięła jeszcze udział w kolejnej, 4. edycji, w której partnerowała Przemysławowi Cypryańskiemu oraz w 10. w 2010 roku w parze z Łukaszem Mrozem. Piotrowska pojawiała się przez chwilę na polskich salonach, pozowała topless dla "Playboya", a potem zniknęła!

Piotrowska zaczęła podróżować. Mieszkała w Hong Kongu, Kalifornii i Dubaju, w którym osiadła na dłużej. W mieście tym prowadziła pokazy taneczne. Jednak niedawno wróciła do kraju - za zarobione pieniądze otworzyła własną szkołę tańca i fitnessu w Gdańsku - Mind set body. Dlaczego?

Pomysł zrodził się we mnie po urodzeniu córki, gdy walczyłam z kilogramami, ale przede wszystkim wiąże się z tęsknotą za tańcem i sceną - wyznała w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Dziś Piotrowska ma 33 lata, ma 5-letnią córkę, Maję. Jednak internauci zwracają uwagę, że bardzo się zmieniła i pokochała zabiegi medycyny estetycznej. Na zdjęciach, które zamieszcza na Instagramie widać, że powiększa usta. Zobaczcie, jak teraz wygląda.