Jedną z osób biorących udział w ostatniej emisji programu Milionerzy, była pani Marta. Od samego początku bezbłędnie odpowiadała na wszystkie pytanie, nic nie wskazywało, że wszystko skończy się na pytaniu z panem Józiem. Marta musiała pożegnać się z tak bliskim milionem, bo nie zdołała odpowiedzieć, a żadne z kół ratunkowych nie pomogło. Z czym nie rozstaje się pan Józio, hodowca drobiu z Chociul?

Pani Marta standardowo mogła wybierać spośród czterech odpowiedzi:

- z żółtym golfem

- z rękawiczkami na sznurku

- z czerwonym fezem

- z paskiem w koguty

Pytanie tylko, która odpowiedź była tą właściwą? Pewnie wielu z was nie pamięta, ale hodowca drobiu, pan Józio nie rozstaje się z ... żółtym golfem. Sami się przekonajcie:

Pewnie niektórzy nie wiedzą, ale pan Józio to postać odgrywana przez Grzegorza Halamę. Możemy słuchać pan Józia w kabarecie telewizyjnym i słuchowisku radiowym w Programie Trzecim Polskiego Radia. Pan Józio to postać bardzo specyficzna. Poza tym, że nigdy nie rozstaje się z żółtym golfem, to jest osobą posiadającą wszechstronną wiedzę. Bardzo często udziela wywiadów z różnych dziedzin.

Jeśli jesteście ciekawi, to sprawdźcie inne podchwytliwe pytania, które czekały na uczestników Milionerów. Znajdziecie je wszystkie w jednym miejscu - TUTAJ > > >

Na kolejne odcinki "Milionerów" będziemy musieli poczekać do zimy. Pamiętajcie, że każdy z was może być uczestnikiem programu, na oficjalnej stronie programu możecie zgłosić się jako uczestnik następnej edycji. Wypełnijcie formularz i czekajcie na wyniki. Powodzenia!