Ból zniknie wkrótce, ponieważenergia, która płynie w naszym organizmie zostanie skumulowana, dzięki barierze stworzonej przez folię. Ta metoda jest wykorzystywana przez Chińczyków i Rosjan od lat.

Co musisz zrobić?

  • Utnij kawałek folii aluminiowej, a następnie owiń nią bolący obszar.
  • Przymocuj ją bandażem i pozostaw na noc.
  • Stosuj tę metodę przez 12 dni, a następnie zrób przerwę na 2 tygodnie.
  • W razie potrzeby można powtórzyć leczenie.

Ze względu na swoje właściwości,folia aluminiowa może leczyć objawy przeziębienia. Wystarczy owinąć stopy pięcioma warstwami folii, a między każdą z nich umieścić papier lub kawałek bawełny. Pozostaw folię na godzinę, a następnie zdejmij ją. Po dwóch godzinach powtórz procedurę. Wykonuj ten zabieg przez 7 dni, aby pozbyć się uciążliwych symptomów przeziębienia.

Według rosyjskiego naukowca A.V. Skvortsova, zasoby energetyczne naszego ciała są wykorzystywane w procedurze gojenia. Organizm posiada komórki macierzyste, które oddziałują z polem energetycznym Ziemi.

To pole może zostać zdeformowane z licznych powodów, a co za tym idzie, zakłóca to dostarczanie energii do komórek macierzystych.Folia działa przez magazynowanie energii, a tym samym przywraca prawidłową pracę między komórkami a polem energetycznym.