goodfullness.net

Mężczyzna widoczny na zdjęciu miał niezwykłą grudkę na ramieniu i nie chciał odwiedzić lekarza, aby dowiedzieć, skąd się wzięła. Gdzieś już to słyszeliśmy? Jego żona wyczuła, że coś jest naprawdę nie w porządku.

goodfullness.net

Helen wciąż goniła Briana. Mężczyzna postanowił to przeczekać. W końcu Helen uznała, że ma dość. Zaplanowała wizytę u lekarza i zmusiła go do wyjścia. Na szczęście dla niego jej podejrzenia natychmiast okazały się poprawne. Grudka, która powstała na jego ramieniu wcale nie miała nic wspólnego z pryszczem.

W rzeczywistości narośl okazała się być formą raka! Gdyby nie Helen, agresywny rak rozprzestrzeniłby się szybko i kosztowałby życie Briana. Zanim Brian zgłosił się do lekarza, były tylko cztery inne udokumentowane przypadki tego rodzaju raka na świecie. Aby powstrzymać Briana przed śmiercią, zaplanowano operację.

goodfullness.net

Aby usunąć guz, lekarze musieli usunąć objęte przez nowotwór tkanki. Rana była tak rozległa, że zwykłe zaszycie jej nie wchodziło w grę. Niezbędne było wykonanie przeszczepu skóry pobranej z pleców pacjenta, aby zapewnić właściwe zamknięcie obszaru po operacji. Dzięki swojej czujność i nieustępliwości Helen może cieszyć się nadal z obecności męża u swojego boku.

goodfullness.net

W końcu lepsza połowa najlepiej wie najlepiej w tych scenariuszach. Jesteśmy przerażeni myśląc o tym, co mogło się stać z Brianem, gdyby Helen nie była gotowa do przejęcia władzy. Mężczyźni wszędzie powinni zdecydowanie uważać. Kiedy żony dręczą swoich mężów, to dlatego, że mają na względzie ich najlepsze interesy. Podziel się tą historią, aby zwiększyć świadomość.