W nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość" Paweł wpadnie w ciąg alkoholowy. W dzień, w nocy, w pracy, w domu - wszędzie będzie towarzyszyła mu butelka jakiegokolwiek trunku. W mieszkaniu Zduńskiego nie będzie miejsca, w którym nie byłoby śladów po jego uzależnieniu.

- Rozgoryczenie, złość, nienawiść, bezradność, bezsilność - to jest właśnie ten wachlarz emocji, który towarzyszy jak ktoś czuje się zraniony - powiedział Rafał Mroczek w "Kulisach serialu M jak miłość" odnosząc się do swojego bohatera.

W międzyczasie w 1331 odcinku serialu "M jak miłość" firmą będzie zarządzała Julka (Joanna Kuberska), przerażona całą sytuacją. Pozostali bliscy również będą bezradni wobec rozpaczy Zduńskiego. Doprowadzi to w końcu do tego, że Paweł znajdzie się w lesie, na kocu, upity do nieprzytomności. 

Rozbity nieopodal namiot sugeruje, że zdradzony mężczyzna zacznie koczować na bezludziu.

Spacerująca lasem młodzież zauważy śpiącego Zduńskiego, ale zamiast mu pomóc, to zabiorą mu portfel. Czy Paweł w serialu "M jak miłość" doprowadzi się do porządku? Coś nam mówi, że sam nie da rady tego zrobić.