Spójrz na poniższe fotografie i poznaj ich historię. Wtedy zrozumiesz, dlaczego obiegła cały świat, a internauci pokochali jej bohaterów.

Wszystko zaczęło się, gdy 17-letnia córka Jon’a i Marci’i, Mackenna, opublikowała na Twitterze zdjęcie swojego taty siedzącego w drzwiach sypialni. Oprócz fotografii, nastolatka przekazała poruszającą wiadomość.

W październiku u jej mamy zdiagnozowano raka tarczycy. Kobieta natychmiast rozpoczęła leczenie, które wymagało odizolowania od domowników – podczas radioterapii kobieta musiała przebywać sama w sypialni.

Jak się okazało, nie była jednak sama, bo mąż kategorycznie się temu sprzeciwił.

Jon znalazł sposób by wspierać swą żonę, nie wystawiając się jednocześnie na szkodliwe działanie promieni, którymi naświetlana była Marci.

Rozpłakałam się, kiedy zobaczyłam tatę siedzącego w drzwiach sypialni. Moja mama musiała tam zostać z powodu leczenia. Nie chciał, by była całkiem sama – napisała Mackeena na Twitterze.

Dziewczyna opublikowała zdjęcie w połowie kwietnia i od tego czasu udostępniło je ponad 7 000 osób!

Według córki, Jon spędził w drzwiach sypialni cały okres leczenia. Marci dodaje, że taki właśnie jest – oddany i kochający.

Jon towarzyszył mi podczas każdej wizyty u lekarza. Był na każdym badaniu krwi i przy każdej radioterapii, jakiej byłam poddana. Był przy mnie zawsze, gdy tylko mógł – powiedziała Marci.

Historia Jona i Marci to niesamowity przykład prawdziwej miłości i wzór do naśladowania dla każdego małżeństwa.

Podzielcie się tą wzruszającą historią ze znajomymi na Facebooku. Niech wszyscy zobaczą, jak wygląda prawdziwa miłość i oddanie.

Źródło: newsner.com