Usłyszała coś niepokojącego

Bam Siao Lim szła właśnie wyrzucić śmieci, kiedy usłyszała dziwny dźwięk. Kobieta odrobinę się przestraszyła, ale jej ciekawość wzięła górę i zajrzała do kosza. W środku ostatkiem sił kwilił noworodek. Ktoś włożył to bezbronne maleństwo do worka, następnie do kartonowego pudełka i wrzucił do kosza na śmieci.

Widok rozbił serce kobiety na milion drobnych kawałeczków. Zawołała męża i poprosiła o koc. Ostrożnie owinęli nim maluszka, który był bardzo wychłodzony.

Bam Siao Lim

Miała nieodciętą pępowinę

Bam Siao Lim natychmiast zabrała dziewczynkę do szpitala. Jej stan był zły. Kiedy wszystko delikatnie się ustabilizowało, medycy odkryli, że w główce dziewczynki znajduje się krwiak.

Kobieta, która znalazła dziecko, bardzo przejęła się jego losem. Sama jest mamą i nie wyobrażała sobie, jak ktoś mógł zrobić coś takiego. Ponad to, przeżyła 5 poronień.

Bam Siao Lim

Niestety, stało się najgorsze…

Nagle stan dziecka uległ drastycznemu pogorszeniu. Malutka dziewczynka zapadła w śpiączkę, a po pewnym czasie jej maleńki organizm zaatakowała sepsa. Po dwóch tygodniach walki o życie Jade, bo takie imię otrzymała, zmarła.

Jej matką okazała się być 23-letnia dziewczyna, pracująca w sąsiedztwie jako pomoc domowa. Przez cały czas ukrywała, że jest w ciąży.